Aktív témák

  • styke01

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan probléma áll fenn, hogy:

    Adott egy Asrock Z68 Pro 3 alaplap, benne egy i5-3570.
    Adott hozzá 2x4GB ADATA 1600-as RAM.

    Ha dualba berakom a ramokat, akkor a gép bekapcsolás után 8-10mp-el kikapcsol, majd pár mp múlva be. Ezt a végtelenségig. Ha csak 1 ramot rakok be, de mindegy hova, akkor indul a gép, és megy szépen. Ha a második ramot is be rakom mellé, közvetlenül mellé, akkor szintén megy a gép, de csak 4GB-t ismer fel.. Mi lehet a probléma? Köszönöm! :R

    Ha írok neked, legalább írj vissza. Az adatlapomon a telefonszámom megtalálható. \\ Ha megfelelt az üzlet, kérlek értékelj! Ezt teszem én is! Pár klikk, de mégis egy üzlet múlhat rajta! // /*Nem félek a számítógépektől, a hiányuktól félek.*\+36/20-210-3649 >Posta csak előre utalást követően!<

  • styke01

    csendes tag

    válasz styke01 #1 üzenetére

    U.i.: Nem tudom, hogy lényeg e, de az alaplap +12V-jéhez nem volt a tápon 8 pines csati, így csak 4 pinnel fut..

    Ha írok neked, legalább írj vissza. Az adatlapomon a telefonszámom megtalálható. \\ Ha megfelelt az üzlet, kérlek értékelj! Ezt teszem én is! Pár klikk, de mégis egy üzlet múlhat rajta! // /*Nem félek a számítógépektől, a hiányuktól félek.*\+36/20-210-3649 >Posta csak előre utalást követően!<

Aktív témák