Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz adamklark #21 üzenetére

    Nekem nem gond az, hogyha azt hiszik, hogy loptam. Mondjuk elég sokáig jelzett a CBA rendszere, hogy loptam, de mondtam nekik, hogy nézzék meg a kamerát. Valamiért becsipogtam náluk. Mondjuk más üzletekben is be szokott a rendszer jelezni. Például mentem be a húgommal néhány hónapja a ruhaboltba és egyből elkezdett csipogni a lopásjelző. A biztonságiőrnek mondtam, hogy én vagyok, ez a WestEndben volt. A másik hely a Mammutban lévő Media Markt volt, megyek be és bejelez a lopásjelző, itt is odajön a biztonságiőr, megkérdezi, hogy mi van nálam. Mondom neki, hogy 3 mobiltelefon, töltők, kábelek, hordozható akkumulátor, stb. Ekkor kérdezi, hogy laptop nincs nálam, mondom neki, hogy a laptop most otthon van, de ritkán azt is szoktam vinni a laptoptáskában. A szentendrei CBA-soknak mondtam, hogy lehet a lopásjelző érzékeli a fejemben lévő shunt-öt, mert azt mágnessel lehet állítgatni. Mondjuk a halál tudja, hogy mi a halált érzékel a lopásjelző rendszer. Közben eszembe jutott az, hogy mentem be a Media Marktba (WestEnd), ekkor bejelez a lopásjelző, mondtam a biztonságiőrnek, hogy én vagyok, ezután bementem az üzletbe és vettem egy JBL Endurance RUNBT fülhallgatót*1*. Amikor kijöttem a fülhallgatóval, akkor nem jelzett a lopásjelző. Elég haláli, hogy bemenetelnél gondja volt velem, de kijövetelnél már mehettem is a fülhallgatóval csipogás nélkül tovább. :D
    *1*Ez az esemény 2022.07.06-án történt.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák