Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz MutantZombie #67308 üzenetére

    Rendben: legközelebbre is ajánlom a fenti sort ha ilyesmivel baj van, mert sokminden kiderül:
    Másik böngésző is csinálja, szóval nem a FF a baj (lehetne még hálózatos valami, de az más téma). Ha nem csinálná akkor már a ff gyanúsabb lenne, de így már nem :R

    Amit viszont ajánlok, mert nekem is fent a ublock de olyan módon, hogy mindent tilt ami harmadig feles, hogy:
    -ublock ikonra katt, majd fogakerekessel nyisd meg (ha nem látszana, more-more amíg nem látszik)
    -első fülön (settings, vagy beállítások), a lista alja felé haladva kell lennie egy pipálható "i am an advanced user" / "tapasztalt felhasználó vagyok" -nak. pipáld ki.
    - vissza az weboldalra, újból katt a ublock ikonjára, űjból more-more, amíg meg nem látod a bal oldalon az elem-listát!
    legfelül a +all- ra kattints, hogy -all legyen, majd egyesével pirosítsd be a jobboldali oszlopban azt ami tippre nem kell, majd frissítsd az oldalt és nézd meg mi változott az oldalon.

    Az én módom alapból mindent tilt, így nekem nem jött fel a cookie cucc (nem mód függő, weboldalanként változik), szóval tiltható lesz általad... végig kell zongorázgatni! ha megvan, és minden egyéb funkció működik az oldalon akkor újból ublock elő és lakatra katt, hogy elmentsd!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák