Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz yodamastah #55097 üzenetére

    Na, erre nem mondhattok semmit, saját tapasztalat, első kézből. ;]

    Azt nem tudom, érdemes-e Motul 7100-at tenni a gépekbe, milyen más olajokhoz képest, de az 5100 nálam biztos, hogy többet nem kerül motorba. :N A 7100 viszont szerintem hozza az elvárhatót.

    (#55098) Archer: Azért, mert arról viszonylag jókat hallottam ismerősi körből, és nem tudtam jobbat. Annyira nem is volt drága. Ajánlani nem ajánlom, annyi tapasztalatom nincs más olajokkal, de az tuti, hogy az 5100 nem az igazi. :N

    (#55100) Daywalker: Én meg a Motulhoz tudok megbízható (és igen kedvező árú) beszerzési forrást, viszont a MOL-hoz nem. :D Emiatt is került bele az....

    (#55101) persuader: Itt leírtam: [link]
    Leginkább a váltó működésén, valamint a motor működési rezgéseiből érződött a különbség.
    Mikor elvittem szervízeltetni a motort, odafelé az 5100-al mentem, vissza viszont már a 7100-al, rá sem ismertem a motoromra...

    (#55104) Daywalker: Jó, azért ennyire nem volt csúnya, ami lejött 5100 a motoromból. :C

    (#55112) Mosquito34: Sajna kicsit jobban utána kellett nézzek a dolgoknak, mint szerettem volna. Nem baj, nem volt elpocsékolt idő. Viszont a Motul 5100/7100 tapasztalat abszolút személyes, első kézből. :R

    Viszont az olaj témát én itt le is zártam. :R
    Amit írtam, csupán segítő szándékkal tettem, nem azért, hogy szájkarate legyen megint. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák