Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz fattyu #21095 üzenetére

    Az biztos, hogy ezt az átvizsgálást a vásárlás előtt kellett volna elvégeztetni, bőven megérte volna a rá fordított összeget (áralku vagy elállás a vételtől). Azt is tudom - a fórumon olvasottak alapján, saját tapasztalatom nincsen - hogy Szatiék nagyon szuperül dolgoznak. A mostani spéci motorokhoz elengedhetetlen a hozzáértő, gyakorlott szerelőn kívül a megfelelő célszerszámok megléte is, ami otthon, vagy egy "sufniszervizben" általában nem áll rendelkezésre.

    Engem csak az akasztott hasba kicsit, hogy egy ilyen, sacc/kb. egy szerelőnek 2-3 teljes napi munkáját jelentő karbantartás / rendbe tétel munkadíja össze mérhető az én havi nettó fizetésemmel (kisvárosi 50 éves gépészmérnök), úgy, hogy valószínűleg a motornak "igazán komoly" baja nincsen, csak végtelenül elhanyagolták a szervizelését. Tudom, nem a szerviz drága, hanem én (meg még nagyon sokan az országban) keresünk keveset, de ez egyéni szoc. probléma.

    De NO OFFENSE, nem akarom szétoffolni a topicot! :R

    (#21097) vendingo: ha jól emléxem, akkor Szegeden vagy környékén

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák