Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Integra #8327 üzenetére

    Ez sztem nagyon attól függ mit tud csinálni a hátralévő futamokon.
    A Ducati hasonló helyzetben van mint a Repsol HRC azaz kell menni a Yamaha után, azt kell megkeresni ki lehet az aki Stoner után tudja csinálni azt teljesítményt...lövésem sem nagyon van ki lehet az,...Kallio-val nyugodtan tesztelhetnek is akár hisz márkán belül van, Canepa egyenlőre felejtős. De Kallio meg elég langyos víz, semmi nincs mögötte, csak az hogy jobban megy azon a Ducati-n mint Hayden (egyenlőre)..De pl. most Assen-ben ez nem volt egyértelmű, nem az esésre gondolok, hanem hogy Nicky ott ment a közelében sőt tudta támadni is.
    Szal nem tudom.
    Nicky maradni akar a MotoGp-ben sztem, mert különben már elment volna...szvsz neki sikere lenne az SBK-ban is, mivel eleve onnan jött csak az AMA-ból, és a stílusa is jó.
    Szóba jöhetne a Suzuki is....de sztem a legjobb lesz ha fejlődik a Ducati-n. Utoljára Bayliss volt az aki kemény stilusban motorozott és nyerni tudott ezzel a géppel....de nagy kérdés a kipörgésgátló.
    Én azt kívánom neki hogy találja meg a Ducati-n a sebességet, mert tuti hogy halálra feszül hogy rájöjjön. :)

Új hozzászólás Aktív témák