Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Looney #3823 üzenetére

    Nem tudja megmotorozni rendesen, ez van.
    Hiába 11. qual, ha az csak 4tizedet jelent...de nem ott van a baj, hanem ha csak azt a 4tizedet tartja is lemarad folyamatosan az elejétől..:( ez van.
    Kűzd a paripával...ráadásul Pedrosa is kűzd, hol máshol van nagy sansza akár a csapattársával akár a mezőnnyel szemben mint a spanyol versenyen?
    Látsszott hogy feszül mégsem megy, azért az nagy volt mikor korán szűkítette be az ívet és belső íven ment le a rázókőről :D ..pff fázós helyzet volt.

    egyébként meg miért nem vertek nyakon hogy a HRC nem frissíti a honlapját???
    [link] :D
    Csinálom itt magamnak az észmunkát mikor rákattintok a 2007 Machine-ra, és a 2006-s RC211V-t adja be, nem pedig az idei RC212V-t.
    ...a kettő közötti léényeges különbség hogy az előbbi 5 az utóbbi 4 hengeres :D
    bázz, néztem mit írnak ezek itt-ott..azt közben elkeffentettem az egész számolásom alapját :D


    [Szerkesztve]

  • Integra

    titán

    válasz Looney #3823 üzenetére

    én egy olyan 230-240 lovas motorral, ami 25 körn keresztül 200-300 körül kell terelgetni és nem érzem az elejét, nos, igencsak szarrá izzadnám magam, hogy ne kenődjek fel valamelyik sóderágyban és ezek után még olyan helyre is hozzam be, ahova nicky.
    nem semmi a kitartása, ezért nagyon becsülöm, de valamit sürgősen kell találniuk, hogy megoldják ezt a tapadási gondot, mert így nem tud semmit csinálni.
    azt tudjuk hogy a potenciál ott a gépben, nem igazán van elmaradva és kanyarokban nagyon gyilkos. de ez kevés most így:(

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák