Új hozzászólás Aktív témák

  • NiLL

    csendes tag

    válasz zotyes #26 üzenetére

    Hali!

    Igen, jól értetted, így magát a videó FPS-ét növeled meg. A dolog jó oldala, hogy ezzel egyidőben ha ráteszed a mayar hangot is, akkor ugyanannyi idő alatt végez az összeillesztéssel, mint egyébként, és a szinkronnal egyáltalán nem kell bíbelődni, (én most a hétvégén egy óra alatt 6 filmet szinkronizáltam le, és mindre tökéletes lett a magyar dvdről szedett szinkron) ráadásul én akárhogy kódoltam a hangot, az valahogy minőségromlással járt.

    A besweet vagy a headac3 pl a guival könnyen kezelhető, és gyors is, de egyértelműen minőségromlással jár! Értem itt a hangban keletkező pattogásokat, amire lehet csak én vagyok háklis, de engem zavar.

    A graphedit már jobb minőségben kódol, de valahogy az sem az igazi, ráadásul bonyolult.

    Próbálkoztam én is az 5.1 es hangok 6 wav fájra bontásával, és azok nyújtásával, és igazítgatásával, de az meg nagyon nagy munka!

    Így a duál hangnál mondjuk lehet bibi az elérő FPS miatt, de persze ha az angol hangot is a magyar szinkront is tartalmazó PAL dvd-ről szedjük, akkor már ez a probléma is megoldott!

    Amúgy a v1 nem a videóra vonatkozik! az mkv timecode-olásnak két fajtája van, ezzel az első sorral adjuk meg, hogy mi most melyik verziót használjuk!
    Az mkvtoolnix könytárában az examples könyvtárban találsz mind a kettőre példát, és pontos leírást!

    üdv,
    NiLL

    Kerülj Szinkronba! > http://hdready.doom9.hu

Új hozzászólás Aktív témák