Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyes

    csendes tag

    válasz sorrow #13 üzenetére

    nem dvdmerge hanem -->> mkvmerge egyébként pontosan úgy ahogy a monstre kolléga mondja nincs más dolgod mint visszapakolni a fájlokat kivéve azt a hangsávot amire nincs szükséged és gyönyörűen újra összemuxolja immár a nemkívánatos hangsáv nélül.
    bár ennyi lenne az én problémám
    mkvmerge-t használtam/ok (mkvmerge GUI v2.0.2)
    adott egy 23.976 fps hd video
    meg egy 25.000 fps szinkronom
    4perc 35 sec összesen a különbség a teljes anyagra nézve (audio kb ennyivel rövidebb)
    Cool Edit Pro 2.0-val szétnyújtottam a hangsávot pontosan a video anyagnak megfelelően és összemuxoltam de még így is volt némi csúszás
    aztán használtam mkvmerge-ben a delay funkciót javult megint de a film különböző részein még mindig észrevehető csúszás
    arra gondoltam minnél több részre szétdarabolnám (több meló) annál pontosabb lenne, így 6 részre szétvágtam és mostmár gyak. észrevehetetlen
    és most 6 db mkv fájlom van lejátszáshoz nem vmi kényelmes egybe szeretném tudni őket.
    kérdésem h mkvmerge-ben melyik az a funkció v. parancs amivel ezt meg lehet oldani ill van jobb megoldás erre?
    van olyan progi amiben lehet olyat állítani hogy nem az egész anyagot csúsztatja egyben hanem meg lehet adni egy felosztási finomságot vagy adott frame-enkénti csúsztatást?

    128 megás agp monitor az dejó

Új hozzászólás Aktív témák