Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    Sziasztok!
    Szeptemberben vettem egy spemallos Xiomi mi 5Xet, amin jelenleg xiaomi.eu miui van telepítve.
    pontos verzió:
    7.9.7 fejlesztői

    A bajom az,hogy hetente kapom az OTA frissítésekről az értesítést mióta nálam van a telefon. Mindig a legújabb frissítésekről természetesen.
    Azonban ezeket ha hagyom letöltődni, nem települnek fel. A telefon kb 20-30 másodpercet gondolkodik,majd újraindul. Hibakód nincs, működés jó, de a verzió marad a régi, nincs semmilyen frissülés.

    Amit már próbáltam:
    Letölteni a xiaomi.eu oldalról a legfrisebb romot,felmásolni a telefonban,majd a telefon frissítő alkalmazásán belül megadni a telefonban levő rom filet.A történés ugyanaz ,nem frissül.

    szeretném megoldani, hogy működjön normálisan a frissítés, akár úgy hogy a xiaomi gyári saját global romját tenném fel rá (mindegy hogy stable vagy developer).

    A problémám: Félek hogy ez egy kereskedői mókolt rom. Nemtudom hogy van e rajta TWRP ,vagy BL nyitás (mik ezek?) és nem akarok téglát csinálni a telóbol flashelés közben.
    Hol tudom megnézni hogy biztonságosan újraflashelhetem e a telefont, illetve van e valamilyen friss cikk, ami step by step leírja a lépéseket?

Új hozzászólás Aktív témák