Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Pont ezért érdekelt, mert azt hittem a xiaomi rájött valami királyságra, és annyira jó arc hogy ingyen adja ... mind1, nem lényeg.

    Más, sokkal fontosabb

    Már pár hete feldobálja az értesítést hogy megtelt a mi cloudom, amit nem értettem mert ki van kapcsolva a fotók szinkronizálása, most vettem a fáradtságot és felmentem pcről, és az összes fényképem fel van töltve ide is, annak ellenére hogy még mindig tiltva van a telefon menüjéből.

    Ez most akkor micsoda? Azt értem hogy így akarja jelezni hogy vegyek több tárhelyet, de hogy tölti fel a telefonom adatait anélkül hogy én engedélyt adtam volna rá, sőt tiltottam is?

    Hol lehet ezt tiltani? pár dolgo be volt kapcsolva pl a kontaktok vagy jegyzetek, de ahogy nézem most minden ki van lőve (én állítottam be pár napja, hogy ne kapjak több értesítést) de ennek ellenére is naponta megjelent hogy vegyek tárhelyet mert nem tud szinrkonizálni.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák