Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misu

    aktív tag

    válasz detroitrw #126 üzenetére

    Hy!

    Azért leírom, csak hogy tudd az előéletét.


    Szal ezt a vinyát Luies kollegának adtam el kb. egy éve...de ez nem biztos!
    De pár hete/hónapja el kezdett nála furcsán működni, nem tudott adatot átmenteni róla a saját gépére, végül nem tudta megformázni, visszadta, hogy kezdjek vele valamit...
    Elhoztam Tőle megnéztem, de nálam tökéletesen ment, Oly volt a közvetítő, visszaküldtem Vele, de Louisnál ugyanúgy gondok voltak vele..:(

    Mivel jobb 5letem nem volt így felajánlottam a kollegának, hogy visszaveszem eladási áron azaz 8k-ért.
    Beleegyezett, hazahoztam betettem a zsírúj rackbe és ott már nem indult..:(((
    Ehhh...b@sszameg...gondoltam..:)

    Menet közben kiderült, hogy a racket kötöttem be sz@rul, mert más vinya sem ment benne....szal potyára visszaküldtem a nagykerbe, hogy csináljunk mááán vele valamit...tegnap hívtak, hogy ne szívassam őket a vinya jó, no bad sector és egyéb problem....

    szal a vinya most pestről tart hazafelé..:)...ha ideért akkor meg bizniszelhetjük.

    Louisban felvetődhetett volna (nyilván bennem is felötlött volna!!), hogy csak át akarom vágni és kicseréltetem, aztán új áron eladom, ezért felajánlottam Neki egy csere utáni elsődleges vásárlási jogot, de Ő ettől elállt. És mivel csere nem történt most ugyanazt a vinyát árulom/árulnám, természetesen ugyanazon áron.

    Amúgy ha nagy gáz van a cuccal akkor itt is állom az azonnali MoneyBack garanciát, remélem erre nem lesz szükség!

    Ha ezek után is érdekel (már nincs több 5letem hogyan riasszalak el...:DDD)
    Akkor keress, megbótoljuk!

    Szép napot!

    Bye!

    Bűn az élet.

Új hozzászólás Aktív témák