Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user137

    őstag

    válasz zodo #5440 üzenetére

    >Van olyan ház, ami neked is tetszik?

    az Apple házak mind nagyon szépek. A Lian-li házak nagyrésze is szép. A Silverstone LC12/PT09 is szép. Az OrigenAE házak is szépek, a Shuttle házak is szépek (voltak korábban). A Fractal Design házai egyszerűen csodálatosak.

    Szomorú, h vizuális hulladékot csinálnak inkább 5ezerrel olcsóbban, mint egy valamirevaló de drágább házat. A kettő paraméter legjobb nemkihasználója a Silverstone, aki valami 45 ezerért árulta tavaly az LC12-t egy 120W-os paneltáppal. Az SG05 legalább erős táppal érkezik, még ha a front panel olyan minősíthetetlenül csúnya is.

    Bocsánat, engem a stock Android is borzaszt a konzisztencia-nélküli grafikai megjelenésével, ha már valamit kitüntetett helyre rakunk a lakásunkban, legyen "visually pleasing", vagy legalább ne ordítson róla, h igénytelen 2centes olcsó műanyagból van helyenként.

  • Joe_Black7

    tag

    válasz zodo #5440 üzenetére

    Először is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat, nézem is sorjában:
    user137: azért ezt kikérem a ház nevében, rondának semmiképp se mondanám, legfeljebb "egyszerű és letisztult" ;] Szóval ízlések és pofonok, én szeretem a chieftec házakra jellemző puritánságot, ez pedig egy alaposan összezsugorított dragonra emlékeztet, amit hosszú évekig elégedetten használtam.

    fkenny, HookR: igazából én is kezdek hajlani afelé, hogy az ODD-t bele se rakjam, és ahogy nézem a rögzítő síneket is ki lehet szedni. Így pedig már a 3 házventillátorral egész korrekt szellőzést lehetne összehozni, tuningra pedig egyáltalán nem vágyom, egy sima i3/i5 nekem bőven elég mindenre, és akkor nagyobb táp se kell (de egyébként lehet kapni chieftecből ilyen méretű tápot 300W-osat, az aztán tényleg mindenre elég lenne).

    zodo: igen, ez engem is meglep, hogy ennyire senkinek nincs, de végülis valahol érthető, mert komolyabb teljesítményhez tényleg gáz a 2 slotos vga hiány, meg kevés a szellőzés, htpc-hez meg vannak szebbek. Csak én meg akárhonnan is indultam el, végül mindig ennél kötöttem ki, mert vagy ez a keskenység kell (max 15 cm), vagy pedig 20, de inkább még kevesebb mélység, olyen meg egyszerűen nincs is...
    Ami meg a vga-t illeti, ahogy nézem a teszteket, egy 5570 még nem akkora visszalépés az 5670-hoz képest, és pl. ennek a hűtése talán már nem is a tápról szívná a levegőt, hanem előle.
    És ODD nélkül talán nem olyan rossz a szellőzés, alul-elöl beszívja a hideg levegőt, és részben a tetején-oldalt lévő lukakon, részben pedig a hátulján szépen kifújja. Legalábbis én így képzelném :)
    user137: bár nem vagyok nagy alma-fan, de a másik, amit el tudnék képzelni háznak, az egy Mac Mini-jellegű, csak pc-s hátsó kivezetéssel. Viszont amiket itt felsoroltál házakat (és én még az antecet is hozzátenném, nekik is vannak igazán szép házaik) vegyük észre, hogy nem éppen ugyanabba az árkategóriába tartoznak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák