Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz zodo #35 üzenetére

    Tudtam, hogy előbb- utóbb feltűnsz a topikban. :)

    Elozo melom soran osszeakadtam par miniITX meg ipariPC megoldassal, mostanaban mar nem foglalkozom veluk.

    Hogy oszinte legyek, Viat mar egyaltalan nem tartom eletkepes alternativanak, mierteket minden uj Via alaplapos hir topikjaban le szoktam irni. :))

    Atomot tavaly vartam mint a messiast, ehhez kepest az Intel GCLF(2) lapjaival komoly megbizhatosagi problemaink voltak, mindjart az elso nagyobb (egyben utolso) atomos projektunknel belefutottunk par gyarilag selejt peldanyba, nagyker meg max akkor birta cserelni, amikor eppen kapott belole par hettel kesobb.
    Ugyfelkorunk meg olyan, hogy azonnal, legkesobb masnapra mukodokepesse kell tenni a rendszert, nem mondhatom azt, hogy bocs, talan 2 het mulva. (Fonokom meg allandoan fillereskedett, hogy ne a ceg raktarkeszleteben alljon a love, ugyhogy mindig az utolso utani pillanatban kellett beszerezhetetlen alkatreszekre vadasznom. :( )

    Ugyfeleknel lerakott Atomok azota is hullanak, osszesen beszerzett ~15 lapbol 15 honap utan mar csak 7-8 mukodik. :W
    Tobbit kollegaim szepen lassan lecsereltek Epiara...

    HookR fele minel kisebb izomPC koncepcio szep es jo, csak komoly buktatok vannak vele: proci+videokalyha melegedese/hutese, megfelelo meretu/formatumu tap beszerezhetetlensege.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák