Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz dave93 #22604 üzenetére

    Hát ha a Motowellt írod sem aludnék most jobban. A problémám ugye az, hogy azt a nagyon kímélést nem tudom megtenni, mint környezeti dolgok miatt, meg amerre megyek a közlekedés megköveteli, hogy néha csutkáig húzzam...Főleg hazafele jövet kénytelen vagyok a lejtőn felfelé csutkával jönni :( bár gyorsabb nem lesz, de a plusz erőt érzem, ami most még nincs :P de akkor 30al feljövök. Egy Motowell fórumba olvastam, hogy egy hasonló ember ugyan így volt, de ő addig nagyon emelkedős részekre nem ment míg a bejáratás nem történt meg.Fojtást kivették neki (500km-nél), és ahol 30al ment egyszer, ott most 58al ment elvileg óra szerint, ami szerintem 50 :)

    SZERK : Kora reggel megyek le tankolni, mert a mérő szerint nincs sok benzin már, szóval a felénél lehet de jobb a teli tank :) Szombat lesz, kora reggel lesz, szóval megnézem, hogy mi van akkor, ha nem jönnek mögöttem és nem nyomom csutkáig a gázt, akkor mennyivel tudok felfelé jönni lendület nélkül. Mert eddig sem volt lendületem. Bár szerintem az sem jó, ha alacsonyan megy a fordulat és erőlködik, nem?

    SZERK2 : a hidegen járatás megy, 2-3 perc megy alapon, utána lassan gurulok lefelé a főútra, és ott nyomom már neki.

    1000km 80% sajnos úgy lesz meg, hogy fullgáz mindig, korlátozásig és úgy menni :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák