Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    Vettem én is egy wrt54gl v1.1 router, egy nap használat után jött a firm frissítés, de relatíve elakadtam.

    Gyári (4.30.7es) firmre feltettem a (sp1) dd-wrt.v24_mini_generic.bin-t, miután feltette vártam 3 percet nyomtam neki egy 10mp-s resetet, majd webes guin keresztül bejelentkeztem rá. meg is adtam az új jelszót, működött minden. Volt net wifin és kábelen keresztül is.
    Ezután fel akartam tenni a (sp1) dd-wrt.v24_std_generic.bin-t (ugye én ezt úgy értelmezem, h ez a standard), beléptem a firm updatere, betallóztam a fájlt, majd nyomtam az update gombra, elkezdte megcsinálni, de az ff kiírta, h alap helyzetbe állt a kapcsolat vagy mi és nem mutat semmit. 6percmúlva megint 198.162.1.1. beenged mintha misem történt volna, de fönt még mindig azt írja, h mini verzió. Nyomtam rá egy factory defaultot utána is mini. megint updateltem azzal a firmmel (gondoltam csak félre nyomtam az előbb), megint eltünt az állapotjelzés. de most 6 p után nyomtam megint egy 10mp-s resetet, megint beléptem, kérte is az új kódot, de még mindig mini-t ír. :F

    Én csinálok vmit rosszul vagy alapból azt kell, h írja? Amúgy működik minden, legalábbis van netem még mindig :D.

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák