Új hozzászólás Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    válasz Gee-Bee #39 üzenetére

    Köszönöm a választ! Még nem volt lapolvasóm, szóval nem tudom mire figyeljek oda. Csak az számít, hogy a jegyzeteimet, firkálmányaimat, újságból kivágott cikkeket gyorsan olvassa FF módban, és legyen rajta egy gomb, amivel szükség esetén nyomtathatok a szgép folyamatatos piszkálgatása nélkul. A prohardveres szkennerteszt/fórum reagálások után a hápétől elment a kedvem. Mustek/genius nem kell, mert szeretném sok évig használni, és jó lenne, ha a következő vindóz/akármi alá(és később is) is lenne drájver. Canon lide50-et láttam brutto 30-ért, de az oldalán csak annyi van hogy:'FEKETE-FEHÉR 3,1 msec/sor (600 dpi)'. A canon lide 20/30-nál ez a az adat 5.3msec/sor. Ha csak a számot nézem, a teszt alapján ez is borzasztó lassú. Nem tudom mit vegyek, 300*600 nekem bőven elég lenne, de a mai olcsóbb(max30e) szkennerek a gyors olvasás helyett a nagy felbontást preferálják meg a lapadagolót, olvasást negatívról, amire nekem semmi szükségem nincs:( Ha valaki tud olcsón gyors szkennert, az ne tarsa magába.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák