Új hozzászólás Aktív témák

  • FaLiar

    csendes tag

    Szép napot,

    Ki milyen SATA (III) kábelre esküszik? Ki mit használ? Milyet érdemes venni? És mennyire számít hogy hány cm-es a kábel?

    Ezekben a témákban várom olvtársak véleményét.

    Régebben nem foglalkoztam, a kábel minőségével, inkább csak létével, hogy legyen. De idővel azért feltünt hogy nagyon is számit milyen kábelt használunk.
    Itthon azért nincs "bőség", nincs nagy választék a kábelekből. kb ugyan azok vannak minden boltban. Delock , Gembird. StarTech stb. és pár noname. pl kerestem, "leggyorsabb", "legjobb" stb jelszavakra sata kábeleket, hát 90%ban ilyen márkákat/fajtákat nem lehet itthon kapni.

    Jelenleg a Delock és Gembird kábelek kb hozzák amit elvárna tölük az ember, de még azért szerintem itt lenne még mit javítani. Föleg hogy van egy "régebbi" cimke nélküli kábelem, ami eléggé látványosabb jobban teljesít.

    Boltban is eléggé luftra futottam, mert kb sehol nem tudtak segíteni, amikor "gyors" SATA kábelt szerettem volna.

    A cm-ekkel is kisérletezgettem picit, de minimális a különbség a 10-30-50cm-es között.

    Kiprobáltam a 22tűs változatott ahol a táp és sata csati egyben van egy nagy foglalatban, de ezek (két esetben) borzalmasnak minösültek, föleg abban a tudatban hogy drágák voltak.

    üdve
    várom a tapasztalataitokat

Új hozzászólás Aktív témák