Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Elso es legfontosabb mindekinek maganak kell megneznie, hogy neki mi felel meg!!! ez az alap!
    en elsosorban prezentacio projektorok tarsasagaban tengetem eletem /par tipus/ de termeszetesen aze nehe neha megnezni sozktma hazimoziot is:- ))
    es akokr hagy nmesejjek nehany sztorit:
    - van egy jo baratom ers van nekije ghy sok eves 3M prezentacios projectore, ami egyszer szallitas kozben odautodhetett mert valami elcsuszott az optikaban benne, aminek az akovetkezmenye, hogy a raszterezetseg eljesen megszunt /de teljesen/ cserebe homajjos... nekem minden bajom van tole hgy nem tokeltesn eles, O elleben egyszerun bele van szeretve, hogy nem lat rasztert... lasd: kinek mi a fontos...
    - het vegen egy hazi vhs mozit nesztunk egy 12-13 eves szetszakadt sony videon es egy hihetlenul igenyteln mazzagozason keresztul Samu vekony crt-n, a melelt hogy jottek a vhs dogai, a melelt a mazzagnak ha a keo si szar volt, nekem arm minden bajom volt mert eygszerun nem tudott elesrealtiani aszemme es fizikai fajdalmat okozott /sajna kenyteln voltma vegignezni/ es konnyezett a szemem, a tobbieknek csak szar volt, atv-vel semmi gond mert egy pana s47+2e-s scart-on oke volt minden a maga szintjen /tan csak kicsi tnagyon villogot, eszt me gnem ertem???/ lasd: kinek ,iok az igenyei es mit lat
    - a foci eb elott arultak a OfficeDepo-ban egy ocso Toshiba projectort, egyuik ismerot vett is belol es elhivott hogy nezzem meg, bementem, es nem szotlam semmit, de az arcomrolleolvasott mindet /nem tom hog yvotl bellitva, de remelm meg lehet volna meg rajt allitani mert katasztrofga:- (((/ inkabb aszonta kkor hagyuik is ennyiben mert halara sertodik ha meg leszolom az O kis cucat amineki ennyi pizi okek. - lasd: kinek mi mennyiert, en inkabb addi gnem veszek mig az igenyeiomnek meg nem felel


    udv

    neduddki

    mod: Partizan182 : nem akarlak megbantani ezert nehany adat a hp rojectorkhoz: a hozzertok szeritn egy tajvani garazsipari vallkozasbol indult /a hp toluk veszi/ dlp technologiaval a leheto legolcsobb dogokkal:- ((( sajnos ez uzemeltetskor meg is laccik, mind akepminosegen emlitett szinek /es itt kivannem felhivni a figyelmet hogy legyen mindig mellet vmi amihez van szived hasonlitanim enkem ez egy nec 1050-es ill. a epson 735-os aprosag emej apro merete ellenre hihetlen jo dog egyszeruen gyonyoru benen a lcd rendszer alkotta kep, ekkor me gigeneys panelok kezultek:- )))/ egynletes hatternel laccodo szinelteres, es ami alegnagyobb baj, a hutes nem megfelelo volta:- ((( e miat tha jol tevedek a hp projectorok ki si titottak nehany felsoktatasi intezmenybol, mert stabil hasznalt mellet /tobbitn 2.-2.5 ora/ nahany 100 orara korlatozodik az izzo eletartama /allitoag ezen mar javiottak nemit/ nekunk van beloel sajnso es ugy vigyazunk nehogy 2 ora fele menyen egy eloadas mert akkor mar tenyelg sut a kicsike...
    de hat ha Nked egflel akkor egy rohatt szot se szolok mindkeik maganak kell donteni

    [Szerkesztve]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák