Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gyulank #50949 üzenetére

    1. Sajnos a Trust oldalán nem találtam meg ezt a típusú billentyűzetet (GXT 280-t igen, de lehet, hogy a fogammal néztem...)
    2. Nem ismerem, de régebben volt hozzá egy külön tool, amivel lehetett programozni jó pár billentyűt...
    3. Mint az 1. pontban írtam, nem találtam meg ezt a konkrét típust, de a 280-ashoz még létezett/létezik egy ún. GXTOOLS nevű alkalmazás, ami arra volt/van hivatott, hogy bizonyos bill.-ket (funkció- és kibővített bill.-ket) át lehetett programozni, hogy mit is csináljanak...
    Én most csak a 280-as-hoz találtam ilyet, ez ha a kibővített bill.-hez (böngésző/kereső/kedvencek stb stb) nem is, de legalább a funkció bill.-khez (F1-F12) legalább biztosít lehetőséget...
    GXTOOLS V1.0 | GXTOOLS V1.0 Sleep and Power Off (itt képen az F12 bill.-hez rendeltem volna a Sleep avagy Power Off funkciót)

    Nem tudom, hogy a GXT 290-t érzékeli-e avagy sem, de talán megér egy próbát...

    UI: Lehet (nem tudom), hogy esetleg a bill. driverével együtt nem települ-e ez az utility beépítve. A Windows Bill. beállításaiban azért nézz körül, mert lehet, hogy azon belül tudod átprogramozni, hogy milyen bill. mit csináljon, pl. egyes (nem mind) 8xx szériánál pont ez van...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák