Új hozzászólás Aktív témák

  • hedgehog

    senior tag

    válasz KTU #1 üzenetére

    Szerintem érdemes megvárni, hátha a kormány által kínált kedvezményes POS akció újra előbukkan (asszem jelenleg is "van", de nincs előtérbe tolva, ami kb. azt jelenti, hogy a bankok szeretnek lepattintani ha az után érdeklődsz).
    Most talán a fizetesipont.hu ajánl ilyen terminált, de mivel az egyéb áraikat nagyon nem találtam meg az oldalukon, gyanús, hogy a b-paymentes megoldáshoz lesz hasonló (lásd lent).

    Az állami támogatott termináloknál nem te kapod a támogatást, hanem a bank, ami ezért cserébe azt vállalja, hogy két évig az összköltséged (jutalék és havidíj együtt) nem fogja elérni az 1%-ot. (kb. így van megfogalmazva a törvényben).

    Nekem a családban két különböző terminálom van: van egy K&H-s, ami rendes államitámogatott, még kb. az utolsó között sikerült szereznem. Ennek asszem 0,95% a jutaléka (minden kártyára), és nincs havidíja. Már lejárt a 2 év, de a K&H szerencsére nem módosított a feltételeken (pedig megérteném, mert főleg idén alig használtam :( ).

    A másik pedig a B-Payment (Borgun) terminálja. Erre az ajánlatot szintén úgy kaptuk, hogy az állami támogatott terminálok után érdeklődtünk a bankoknál, és az első kettőnél "pont kifogyott", a harmadik pedig ezekhez irányított. Ennek a paraméterei kb: 10+1% belföldi kártyák esetén, 1,8% külföldi kártyáknál (ebből látszik, hogy ez tuti nem állami támogatott, csak annak látszik :) ).
    Ők idén már drágábbak lesznek, mert lesz egy havi 3300 Ft-os minimum jutalék (persze ha ezt amúgy is elérnéd, akkor nem érdekes).

    Nekem meggyőződésem, hogy ahogy közeledik a kötelező POSterminál időszak, lesz újra rendes állami támogatott terminál, úgyhogy javaslom még senki ne kösse le magát sok évre

    [ Szerkesztve ]

    -- aka p3d3str1an

Új hozzászólás Aktív témák