Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Milán13 #11337 üzenetére

    Ezért írtam a gigabites switch-eket kiegészítésnek. :K

    Pl. ahol lenne a médialejástzó, TV, Xbox, stb. oda szerintem jobb egy switch, mint 4-5 külön kábel.

    A NAS-t azt oda raknám, ahol a router és esetleg a szolgáltatótól kapott modem is van, így ezt el tudnád rejteni a lakás egyik folyosólyán, előszobában, stb.

    QNAP szerintem azt tudja, amit ma a médialejátszók (1080p), bár nem igazán olvastam utána, hogy a médialejátszó része hogy működik, mennyire zavar be ennek a képességének, hogy közben NAS feladatokat is el kell látnia a gépnek.

    4K még a jövő zenéje, szerintem erre még ne építs! A streamelést szerintem egy mostani izmosabb NAS a későbbiekben el fogja bírni belső, vezetékes rendszeren. A lejátszó eszköz a kérdés.

    Tény, hogy a QNAP-pal elég kompakt lenne a megoldás, de ezt a nagyobbacska dobozt el tudod helyezni pl. a TV alá? Én utána néznék, hogy pl. mennyire hangos maga a NAS. Mert ha van azért hangja, akkor én nem tudnám elviselni filmezés, játszás közben a + alapzajt. Akkor inkább legyen máshol (egy helyiséggel arrébb) a NAS és csak a passzív médialejátszó lakna a TV környékén.

    Eladó: Intel NUC J5005, Xbox 360, Daewoo Matiz, Lenovo dokkoló

Új hozzászólás Aktív témák