Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csasaKKP

    senior tag

    válasz sutszi #46 üzenetére

    Nem túl rég használom. Akkor dugom töltőre, amikor már csak egy kék LED világít. Amikor már igen kevés töltés van az akkupack-ban, akkor az utolsó kék LED villog, én ez előtt dugtam töltőre. Lehet, hogy sikerült volna egy teljes feltöltés is még, azaz 6 feltöltésre elég. Akkor szoktam a telefont töltőre (a külső akkura) dugni, mikor 10% alatt vagyok.

    Szerintem a 4400 mAh-ás változat simán fel tudja tölteni a két telefont egyszer-egyszer. De pl. a 7800 mAh-ás változat sem sokkal drágább. Ezzel szerintem 2x fel tudod tölteni az Xperia SP-det, és 1x minimum még az Xperia Minit.

    Még annyit, hogy én egy Sony 850 mA-es gyári töltővel töltöm a Yoobao-t is. Töltés közben villog az egyik kapacitás jelző LED. Mivel (viszonylag) kicsi a töltőáram, egy LED-ről (~20% kapacitásról) a teljes feltöltés több, mint 12 óra. Ha pl. egy 1500 mA-es töltőt használsz, ez jóval kevesebb, főleg kisebb kapacitásnál.

    Sajnos nem szedhető szét, pedig kíváncsi lennék a benne található elektronikára, akkor több hasznos ínfót is tudnék mondani.

    [ Szerkesztve ]

    "Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

Új hozzászólás Aktív témák