Új hozzászólás Aktív témák

  • nerozol

    tag

    Sziasztok!

    Először is köszönöm az ajánlást pulutodurumo-nak :R. Az alaplapi hangkártya kiváltására vásároltam egy Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 PRO V3-t. (Az Alaplapom msi b450 gaming plus. Jelenleg egy logitech Z607 5.1 hangrendszerrel rendelkezem.) Röviden tapasztalataim: az Alaplapra csatlakoztatva a hangrendszert olyan kevés basszust tolt ki a hangfalakra mind játék mind zene közben, hogy nem nagyon volt értelme az 5.1 nek. Amikor beizzítottam a hangkártyát sokkal jobb minőségégben élvezhettem a játékokat és a zenét is. Nem hasonlítható össze az alaplapival szerintem.
    Kicsit off: A t elepítés nem volt egyszerű de sikerült megoldani a problémát. Driver installt követően az audio consol nem akart működni, a következő hibaüzenettel kilépett: "the audio device supported by this application is not detected". A problémát a nod32 internet security okozta. Leszedtem a vírusirtót és a drivert. Majd újraindítást követően először a hangkártya drivert majd a vírusirtót raktam vissza. Működik minden. Aki esetleg nod32-t használ akadályozhatja a hangkártya driver működését. Avastnál nem volt ilyen problémám, azzal is kipróbáltam.
    Még egyszer köszönöm megérte váltani.

Új hozzászólás Aktív témák