Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfy_

    tag

    Sziasztok!

    En is gepvasarlason gondolkozom, ugyhogy gondoltam kikerem a velemenyeteket a temaban. Elkezdtem vegigolvasni a topicot, de bevallom meg nem jutottam egeszen a vegere.Ha a valasz mar nagyjabol szerepel valahol, akkor elnezest es irjatok csak egy hozzaszolas szamot!
    Eddig egy Fuji Finepix s7000-est hasznaltam, most pedig leginkabb a Nikon D60 es a Canon EOS 450D kozott vacilalok. (Mondjuk esetleg egy Nikon D40X es egy hasznalt vagy olcso D80-as is ott van valahol a kep szelen).
    Teljesen "normal" hasznalatra vennem a gepet, csak vinni magammal ide-oda es fotozni vele. Melyiket tudnatok ajanlani? Melyiknek van valami jelentekeny elonye/hatranya a tobbiekhez kepest?
    Olvastam mar a neten 1-2 tesztet ez alapjan meg felmerult bennem az a kerdes, hogy a fokuszmotor hianya mekkora hatrany a D60 es D40X eseteben? Szamit ez igazan (AF-es objektivek ara es aranya szempontjabol)? A 450D-nel kulon nem lattam ilyet megemlitve, ott is hasonlo a helyzet?
    Es ha tudtok irni valami URL-t, ahol lehet hozzaolvasni a temahoz (vazak, objektivek - kulonosen ez utobbi temaban erzem meg kicsit idegennek magam) azt is megkoszonom!

    Koszi!

    Meg egy kerdes: a "kezenfekvo" helyeken (elektronikai aruhazak, edigital, stb.) kivul hol erdemes nezelodni/erdeklodni (neten es Bp-en) a dolog irant?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák