Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #647 üzenetére

    Thufirhawat jutott rólad eszembe.
    Nagyon ajánlom olvasd el az "önéletrajzát" [link]
    Aztán pedig nézd meg a képeit/makroit.
    Meg vagy elégedve a makro képei "szemcsézettségével, a makro obija rajzával, a szinekkel"?
    Igen?
    Ha nem mivel nem?
    Kiváncsian várom a válaszokat.

    Én a helyedben:
    -Első körben:
    1000% nem vennék 450Dt. És 100% nem vennék 30Dt. Hanem nem szütyögnék és megvennék egy új 40Dt 188ezer forintért. [link] Karácsonyra otthon is van, lehet vele próbálkozni a karácsonyfa mellett.
    btw mivel a 420EXet nem kell elcserélned meg is van az a +38ezer forint + ami ehez kell.

    Ott tartunk, hogy van egy 40Dnk. Obit egyelőre nem néznék rá hanem hazahoznám a boltból és kipróbálnám a 2db régi obiddal, megnézném milyen a rajzolata az "alapobinak" meg a tamronnak. Nem kizárt, sött valószínű, hogy 18*13as nyomatig vagy 1920*1200as monitorfelbontásnál nagy sírás nem lenne a rajzolattal, ha pedig vmelyikkel mégis máris tudod mit kell venned. Persze ha plakátokat szoktál nyomtatni vagy 30"os a monitorod akkor azonnal ki fog tünni, hogy ezek az obik nem tökéletesek, de ez nem jellemző.
    Ez lenne a kezdés az első kör.

    -Második körben:
    Megnézném, melyik obira van a legnagyobb szükségem és vennék egy olyat. Mivel ez 90% a makroobi lesz átnéznék pár makros honlapot, hogy mivel dolgoznak.

    -Harmadik kör:
    A két alapobi cseréje. Ha vmelyikkel meg vagy elégedve akkor azt nem is kell lecserélni.

    Én így csinálnám és tudom nem járnék rosszul. Persze én nem vagyok te.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák