Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Veron #74152 üzenetére

    nem rossz ez a Monokei, kár, hogy nem kapható jelenleg. mondjuk nem olyan menő színei vannak mint a színes Varmilonak.
    Igen, a kupakok egyszínűek pár extra accent kivételével, cserébe a ház az egyenfekete helyett színes, hotswap, tud BT-t, QMK/VIA programozhatóságot kapsz, műanyag plate-et, ami egyrészt rugalmasabb, a 3000N-hez közelibb gépelési élményt ad, másrészt nem tud pengeni. A kupakokat én egálra hoznám ki a Varmilóval, a dyesub PBT vs valódi doubleshot PBT nálam döntetlen.

    Novemberi szállítást ígérnek, szóval az extrákat várhatóan még idén kiszórják. Ha sürgős, ne várj, de ha belefér pár hét és az, hogy ANSI, akkor én megvárnám, ha nem a 3000N mellett döntenél.

    a silent red nem hangosabb, mint a silent white mod
    A silent red a hangosabb halkított kapcsolók közé sorolható némi reszelős járással, de azzal, hogy a 3000N-nél rugalmas belsőbe kerül, ez a hangkülönbség elveszik, mert a bottom out egy részét a nyák mozogja ki, és tompítja a becsapódás erejét (ahogyan a Monokei esetében a plate+gasket mozogja ki főleg, a Varmilónál ez a rugalmasság elhanyagolható, az szivacs nélkül hangosabb lesz).

    értem, nem hotswap, ha bármi gond lenne a kapcsolókkal....
    Az esetek túlnyomó többségében a kapcsolónak lesz baja, hanem a forrasztásnak, ami hotswap esetében ugyanúgy van. A 3000N plateless kialakítás miatt a kapcsoló kiforrasztás nélkül is kinyitható, ahogyan a stabilizátorhoz is könnyen hozzáférsz és cserélni is tudod (plate+hotswap esetében ehhez szét kellene szedni az egész billentyűzetet).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák