Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz F.B.I. #854 üzenetére

    Nekem volt egy szarul működő Gigabyte alaplapom. Elvittem az iponba hátőstül, procistul, visszaküldték, majd elküldtem minden nélkül, de hiányzott a gyéri lefogatókeretből 1 csavar, így nem vették át, 1 hónapig tartott míg szereztem megfelelő gyári csavart különben meg se nézik. Beküldtem megint, visszaküldték, hogy semmi baja, persze továbbra is szarul működött, visszaküldtem, hogy ne szórakozzanak vele, ők elküldték a giga szervízbe, ahonnan visszajött, hogy semmi baja, persze szarul működött még mindig. Minden alkatrészt lecseréltem mellőle csak a cpu maradt, beszereztem zajszűrős dugaljt kipróbáltam máshol is, és még mindig szar volt, megint beküld, megint visszakaptam, hogy semmi baja... Ekkor már kezdtem csalódni mindenben, és konstatáltam, hogy a lap jó, csak én vagyok a hülye így eladtam, persze mindenről alaposan tájékoztatva a vevőt, új asrock lappal minden ment flottul, a vevőmnek x ideig sem volt problémája, de 3-4 hónap múlva jelezte, hogy nála is jelentkezett a hiba. Kérdem én, mit csinál az ipon? mit csinál a giga szervíz?

    Szóval az, hogy ők kipróbálták 1-2 procival semmit sem jelent..

Új hozzászólás Aktív témák