Új hozzászólás Aktív témák

  • flikenflaken

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Új gép vásárlása, összerakása előtt állok és sok a kérdés bennem.
    Ami megmarad az előzőből elvileg. CM Elite 430 ház, vinyó, dvd író, itt igazából a ház a lényeg, hogy bele fér e amit tervezek?! Úgy terveztem a gépet, hogy fullon fussanak a játékok és egy jó darabig ne kelljen hozzá nyúlni, illetve megbízható legyen.

    Processzor: I7-4790 (76e) + hűtés? - viszonylag magas a hőmérséklet a szombámban és azt sem tudom egyenlőre, hogy levegő, vagy víz legyen.)

    Alaplap: Asrock Z87 Pro3 (21e) - ezekhez nem értek. Lényeg, hogy 4 ram hely legyen 32gb-ig, 2 db usb 3.0. Más ötlet ilyen ár kategóriában a későbbi bővítéshez, SLI támogatáshoz??

    Memória: Kingston 2x8GB DDR3 2400MHz (44e) - Van számottevő különbség 1600 mhz és 2400 mhz között? /árban nincs/

    SSD: Kingston HyperX 120GB (20e) - Ez csak op. rendszernek és játékoknak lenne, nem tudom, hogy elég lesz e.

    Videókártya: MSI GTX780 3GB LIGHTNING (148e)

    Táp: Be quiet! Pure Power 700W (25e) - Na itt nagyon vakon vagyok, a lényeg a megbízhatóság.

    Ehhez lenne még egy monitor LG 27MP35HQ-B IPS LED (57e) /feltűnően olcsó?!/, mert már kicsinek találom a régi 24"-est amin mellesleg csak vga bemenet van...-.-"

Új hozzászólás Aktív témák