Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz akela91 #6029 üzenetére

    Mivel csak 10%-ban lesz játékra használva ezért én nem tartom teljesen hülyeségnek megvenni a bullt.
    A fenti linken megnézheted hogy mi a fontos, habár pont a vs fordításnál van hátul, de csak 1-2s az eltérés.
    Photoshopnál meg pont hogy csak az i7 2600k van csak a bull előtt :)
    Játékoknál meg tényleg ahogy a linken levő tesztet végignézegeted akkor láthatod hogy minden attól függ hogy hány magot használ ki az adott progi, 1-2 szálon egyértelműen gyengébb mint az intel.
    Jah apropó, nézd meg hogy a win8-al hogy alakulnak a mért értékek. Mert a bull javul míg az intel inkább romlik valamelyest.

    Ugyanakkor én azt mondom hogy ha az i5 az alternatíva akkor inkább azt vedd (kb ugyanannyiban jön ki a lap+proci), ha az i7 akkor tényleg el lehet gondolkozni a bull-on, habár az i7 mindenben jobb a többi procinál.
    A bulldozert sokan a phenom1-hez hasonlítják és olyan javulást is várnak a piledriver érkeztével mint amit a phenom2 mutatott, de ez megint csak találgatás.

    Röviden nézd meg a fenti linken hogy mire van szükséged és ott összességében mi teljesít jobban, és vedd azt, rosszul egyik procival se jársz.

    Szerk:
    Ja hogy 8120 arról értelmes tesztet nem nagyon találtam ami tény 500Mhz-el alacsonyabb az alap órajele.

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák