Új hozzászólás Aktív témák

  • geri306

    tag

    Sziasztok,

    Számítógép vásárlás előtt állok, és elkezdtem összeválogatni az alkatrészeket, de egy kicsit belekavarodtam. Már van egy félkész listám, amit szeretném ha kipótolnátok a hiányzó alkatrészekkel, vagy a már kinézettek helyett jobb ár/érték arányút ajánlanátok. Szívesen fogadok az enyémtől teljesen eltérő konfigurációt is.
    Nem húzok egyik márka felé sem, tehát lehet Intel vagy AMD, nVidia vagy AMD Graphics is.

    A PC-t szinte csak játékra szeretném használni, és ennél kisebb erőforrást igénylő folyamatokhoz, a játékot is 1680x1050-es felbontáson, mert ennyi a monitorom max. felbontása.
    A számítógépem egyik alkatrészét sem fogom tuningolni.
    A következőkön kívül másra nincs szükségem: ház, táp, alaplap, cpu, ram, vga, ssd

    A félkész listám:
    -ház: semmi különös elvárásom nincs, lehet puritán kinézetű is, csak férjen bele a VGA, meg az alaplap
    -táp: megbízható, legalább 500 watt
    -alaplap: s1155, ha lehet ne legyen benne integrált VGA, mert azt nem használnám és így plusz pénz
    -cpu: Core i5 2500 Quad 3,3Ghz 6MB LGA1155 BOX
    -ram: 8GB/1600Mhz XPG Gaming Kit2 CL9 Adata - 8 Gb-nál nem kell több
    -vga: 650GTX 1G Gigabyte OC DDR5 - itt a legnagyobb a dilemma...,mint említettem 1680x1050 felbontáson vigyen minden játékot kompromisszumok nélkül
    -ssd: SSD OCZ 120GB Agility 3 AGT3-25SAT3-120G

    Mindösszesen 200.000 forint a maximum keret (áfával együtt).

    Köszönöm a segítségeteket előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák