Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz Phantomhive #20034 üzenetére

    Az ivy és az SB i3-ak között max 10% eltérés van de inkább kevesebb, szóval igen elég lenne ehhez a vga-hoz a régebbi is, ezért is írtam hogy azt használtan megéri megvenni ed újonnan már annyira nem mert ~1k-val drágább a jobb proci annyit meg megér szerintem, használtban meg még nem láttam i3-3220-at.

    Őőőőő izé...
    nekem egy HD6850-em van ami 256 mem bus-al rendelkezik ez a 7770 nagyjából ugyanazt a teljesítményt nyújtja, talán egy hajszálnyival gyengébb, de nem jelentős az eltérés, most a kérdés mire kell a vga... Mert amit kérdeztél arra ez a 7770-es is elég lesz szerintem.

    Ram: az SB platform 1333Mhz-es ramokat tud kezelni 1600-asat nem, ha azt veszed amit én írtam akkor az elméletben tud kezelni 1600-as ramokat viszont ez sebbeségben nem fog jelentkezni neked, ha pár száz forint a különbség veheted a gyorsabb ramot de egyébként semmi haszna nincs JELENLEG egyedül az amd APU-knál van jelentősége.

    6770-el találtam összehasonlítást. Ami nem sokkal gyorsabb mint a te 5670 ~10% körülire jött ki az eltérés az egyik tesztben amit nem nagyon értek mert pár fps volt csak a különbség, na mind1.
    Szóval a 6770-nél 24%-al erősebb ez a 7770-es ami így összegezve elvileg 34%-al gyorsabb mint a te vga kártyád.
    A guild wars-hoz szerintem elég lesz ha te is tudtál vele játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák