Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    Sziasztok,

    Egy ismerősöm gyermeke szeretne gamer konfigot.
    A keret 450k, perifériák (bill, egér, monitor megvan), sima HDD van, de rendszer SSD mindenképp kellene. Sajnos elég vékony lesz a keret látva a mai GPU árakat, de azért jó lenne valamit bele szuszakolni.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Kizárólag játékra gyakorlatilag, call of duty modern warfare Ark survival evolved The isle Valorant

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Egy vinyó adat tárolásra, és egy 27" LG 27MK400H

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Komplett gépkonfig, ház+táp+GPU, lap+CPU+memória.

    4. Mennyi a kereted rá?

    450k bruttó.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?

    75Hz, FullHD, Freesync.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Személy szerint én nem, de itt egy 14 éves srácról beszélünk. Szóval lehet hogy neki érdekes lehet az arcából is kifolyó RGB. Szerintem prefernciája nincs, az édesanyjának meg biztosan az, hogy olcsóbbnál is olcsóbb legyen.

    Én inkább azt mondanám, hogy jó lenne egy jövőállóbb konfiggal kihasználni a 450k-s keretet, de legalább egy jó ár/érték arányt belőni.

    Köszönöm a segítséget! :)

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák