Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dé11

    újonc

    Üdv!
    Szeretném felújítani jelenlegi PC-m, ehhez szeretném a segítségeteket kérni.
    1. Inkább singleplayer játékokra használnám a gépet gondolva a még meg nem jelent de nagyon várt cyberpunk2077re is :).Multi az max FIFA lenne.
    2. Amivel rendelkezem az egy asus gtx cerberus 1070TI illetve egy bányászgépből megmaradt be quiet dark power pro 11 1000w táp.
    3. Szükségem lenne egy házra (fontos szempont a csendesség), egy alaplapra (nem szoktam tuningolni), egy procira itt a ryzen 3600-ra gondoltam szeretném kipróbálni de természetesen figyelembe veszem ha mást ajánlotok,RAM (én 2x8-ra gondoltam később bővíteném) illetve egy ssd(~500GB) és egy hdd(~1TB).
    4. KB 200k a keret rá SSD-m és HDD-m is van ezekről lemondanék ha nem fér bele a keretbe később beszerezném.
    5. Jelenleg tv-n játszom de a videókártyám megvan szóval azt hiszem ez tárgytalan.
    +1 Elkötelezett nem feltétlen vagyok amd konfigra gondoltam, de nincs kőbe vésve.Kinézetre különösebb elképzelés nincs csendes gépet szeretnék a világítós hardvereket meg lehető leginkább hanyagolnám :)
    Előre is köszönöm szépen a segítséget :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák