Új hozzászólás Aktív témák

  • sondor88

    csendes tag

    Sziasztok

    Már időszerű gép updatelés elött állok, és mivel eléggé out of the loop vagyok a témában, gondoltam rákérdezek itt
    Minden alkatrészt hardverapróról szeretnék megvenni, használtan, mivel szűkös a budget és amugysincs bajom a használt dolgokkal; az összeg amit ráfordíthatok: ~150k
    Mielött kiirtam ezt a kérdést egy picit szétnéztem mi-mennyibe megy mostanában, így van egy kis elképzelésem a cuccokról. De például abban már nem vagyok biztos, hogy pontosan hogy/mikből lenne a legoptimálisabb összerakni, így csak egy kb árat tudok mondani, hogy mire- mennyit.
    Leginkább jáccásra akarom használni 1080p-ben; néha inventor.

    CPU: ez az amiben elég bizonytalan vagyok, de AMD-t szeretnék, mert az olcsó meg most is az van (956, gondolom ez már outdated). Azt meg már főleg nem tudom milyen alaplapot vegyek, de a kettőt sokszor lehet egyben venni. Csak processzorra 30k, egybe ~50k-t gondoltam rá
    Ram: Ilyenem már van (8GB)
    VGA: AMD/ATI-t szeretnék és ahogy láttam ~50k-ért már egész jókat lehet kapni, de hogy R-hanyas arról ötletem sincs (R9 380x ami így elsőre kitünt ennyiért)
    tár: egy 200-250 GB-os SSD-t szeretnék a meglévő HDD mellé. Ez kb 15k-ból megvan úgy láttam
    Táp: gondolom 600W bőven elég, ami ~15k-ból kihozható.
    Ház: A maradék ~15k erre megy

    Remélem ennyi infó elég, köszi

Új hozzászólás Aktív témák