Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MooN00

    aktív tag

    válasz Zjunior #891 üzenetére

    Ahogy néztem az Asus lapoddal semmi gond nincs, gyors és jó (FSB: 1066/800/533 MHz ). Tudja, amit egy mostani alaplapnak tudnia kell.Ha jól néztem akkor 2 Pci-e foglalat van rajt amit SLI vel lehet ''összefüggésbe hozni''.Támogatja a ddr2-t 667/533/400mhz-n , Sata foglalatok...

    Az Asus P5WD2-E P. sem rossz alaplap. Ugyanezek tartoznak rá is, kivéve, hogy ott a Crossfire megoldás a hivatott a ''kétkártyaösszekötősmódszerber'', és ahogy néztem neked nVidia kártyád van (de lehet hogy ott is támogatott az SLI, ezt nemtudom). Ezenkívül szembetűnő, hogy ''Dual-Core CPU Ready'' (tehát duplamagos procikat is támogatja), amit a régi kártyád adatai közt nem láttam (de lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet).

    Ha tervezel a jövőben duplamagos cpu-t vásárolni, akkor érdemes megvenni, mert ért a dologhoz a lap, viszont ha nem tervezel ilyet, akkor egyenlőre nem érdemes költeni új alaplapra (gondolom nem is olyan olcsó egyenlőre a lap).

    Ha biztosra akarsz menni, látogass el fórumokra, ahol ezzel foglalkoznak:
    [link] P5WD2
    [link] P5LD2


    Ezt egy PH! tesztben olvashatod :
    ''Nagyon hasonló felszereléssel bír az Asus P5LD2, ára viszont némileg magasabb: 32 800 Ft. Érdekesebb a P5LD2 Deluxe változata, melyre két hosszú PCI Express x16 csatlakozó is került, így két videokártyát is meg tud hajtani. További különlegesség, bár lassan már Asus hagyomány, hogy a kiegészítő Silicon Image SATA-vezérlő egyik konnektora a hátlapra került, így kívülről is csatlakoztathatjuk megfelelő merevlemezünket. A P5DL2 Deluxe hat hete jelent meg piacunkon 49 900 forintos induló áron, ma már több mint ötezerrel olcsóbb, 44 300 forintért elvihető.''

    [link]

    remélem tudtam segíteni

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák