Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Milyen alaplapot vegyek :F
    Tudom láma kérdés, pláne egy régi tagtól ;]
    Na félre a lámáskodást, tényleg melyik márka alaplapját érdemes manapság megvenni,a mi ár/érték/sebesség kategóriában is előkelő helyen áll?
    Nézegettem az Asus P5LD2-t, de a saját topicjában sok negatív véleményt olvastam róla, valahogy nem a régi beton stabil minőség már.
    A következő kiszemelt az Epox 5P945-J, de erről meg sebességi gondokat olvastam egy tesztben, nem a leggyorsabb, inkább a leglassabb lapok közé tartozik, ha igaz.
    A harmadik az MSI 945P Neo2-F, erre meg a boltosom fúj, sok szarakodó példánnyal találkozott már (egyik indításnál nem látja a perifériákat, a következőnél igen, és nem egy ilyen hibás lap volt már a kezében, illetve nem csak ez a típus szórakozik őszerinte)
    ECS 945P-A erről nem sokat olvastam még sehol, és nem tudom, hogy egy Pentium D930 alá nem lenne-e túl szegényes választás, valamint árban is az MSI környékén tanyázik, tehát nem a legolcsóbb, ami az ECS régi fő erénye volt.
    Gigabyte, Abit nem szimpatikus márka, mindkettő volt már a kezemben, de egyik sem győzött meg. Foxconn-ról szintén nem sok jót hallottam, Albatron, Aopen, Acorp, Soltek, Toyo, Soyo, DFi márkákban nem találtam nekem megfelelő lapot.
    A boltosomtól gyári Intel lapot kértem, hogy nézzen, de eddig még nem talált olyan nagykert, ahol be lehetne szerezni (egyik nagyker árul, de a kinézett típusból nem volt nekik, csak BTX-es verzió).
    Szóval ezért kérdezem, milyen lapot tegyek Intel D930 alá :F

    [Szerkesztve]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák