Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Mercutio_ #93587 üzenetére

    Szerintem nincs igazad, mivel nem vihetem hozzájuk a hivatalos alkatrészellátás hiányában. Két lehetőségem van, vagy kicseréltetem a 2k-s kábelt 50ezerért a márkaszervizben, vagy rizikózok a kínai dzsunkával.
    A donorgépes felvetés ugyan igaz, de 1. azzal nem biztos, hogy alapvetően olcsóbban jövök ki, mint a márkaszervizzel, 2. nem olyan könnyű itthon donort találni (mondjuk ez nem biztos, mert célzottan még sosem kerestem, de nem sok ilyen hirdetéssel találkoztam, sem keresleti, sem kínálati oldalon).
    A hasonló ügymenetek mögött minden esetben a piac korlátozása és a szándékosan magas (szerintem tisztességtelen) árazás alkalmazása áll, nem több. Fölösleges ilyen márkavédelem baromságokat mögélátni. Ettől én még túlzónk találom az árakat (legalábbis ebben az esetben). És amúgy nem, nem akarom megszabni, hogy a szerviz mennyiért dolgozzon ;) , csupán azt szeretném, hogy a munkadíj legyen arányos a hibával, a készülék értékével, tehát legyen korrekt. Soha nem vártam el, hogy valaki éhen haljon csak azért, hogy nekem jó legyen, de Uram bocsá' azt sem szeretem ha lehúznak.. :B

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák