Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz vond #93122 üzenetére

    Attól félek, hogy a Panán így kell neki működni, emiatt viszont számomra ez a funkció használhatatlan sajnos, így marad az élkiemelés a sok kép és a szem gúvasztása. :( Olyn ez speciel jobban meg van oldva, ott akkor csukja be a nagyítást, ha te akarod, addig folyamatosan mutatja a nagyított képet. Makrózáshoz nekem ez az utóbbi megoldás mondjuk pont kényelmesebb. :U

    A méretben már én is jól elszálltam ahhoz képest, ami eredetileg a cél volt. :Y Amúgy lehet, hogy a G9-hez is kellene a markolat, akkor viszont már új táska is kellene.. Ejjj, hova jutottunk megint, mindjárt elköltöm az éves fizetésem. :C
    Elvileg egyszer ki fogom hozni a G9-et a 8-18-al a Panátol valamikor, akkor mindenre fény derül majd (pl. arra is, hogyan férnek el ezek a táskában, vagy kapok-e tőlük gerincsérvet).

    t72killer: tudom, hogy a spéci képességekért fizet az ember sokat, de tegyük hozzá, olyan képességekért, amik 80%-át nem használja ki. Mondjuk az nem is igazán fontos, hogy mit nem használsz ki, az a fontos, hogy mi az amit igen, vagy használnád, de nincs. Na ezek érhetnek sokszor nem kevés pénzt. Amúgy már elgondolkodtam azon is, hogy veszek egyszer egy FF milc-et, egy darab nagylátóval tájfotózásra, makróra, telére meg mindenesnek marad a 43. Ezzel igazából csak egy baj van: bérből élnék. ;)

    nozs23: a fenti felosztás szerint nem is kell, hogy olyan sokat tudjon a FF váz, csak legyen valóban jó a képminősége. Makrózni úgysem ideális az a szenzorméret, és akkor még nem is beszéltünk a képstabról, stakingről, livecomposit, stb.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák