Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yle_greg

    tag

    válasz benobi2 #103089 üzenetére

    Szerintem ezen a gyujtotavon hiaba minden teszt, az eredmeny szorosabb lesz, mint a gyakorlat okozta elteresek:
    - Mennyire lesz stabilizalva? El tudsz erni a Pana Dual IS -nek megfelelo stabilizalast?
    - Ha messzire nezel, a sok levego eleve lerontja a kepet, mondjuk ha tavoli hegycsucsrol beszelunk. Madarnal a szemkozti fan ez semmis.
    - Kapsz egyet a gyarbol. Ki tudja, hogy az mennyivel jobb/rosszabb/mas mint az, amit teszteltek?
    - Tobbnyire erdemes rendszeren belul maradni, mert a kamera/obi firmware jobban kezeli a hazai obit/kamerat mint a mas gyartoket. Ez a dragabb modellekre is igaz, pl. a Pana 10-25 es 25-50 f1.7 obijainak apertura gyurujet egyszeruen nem kezelik az Oly gepek. (Vagy legalabbis regebben nem kezeltek. Nem kovetem az Oly fw frissiteseket.) Nezz utana, hogy minden ugyanyugy mukodik-e a Pana obin mint az Oly obin, ha Oly vazra teszed.

    Egy kerdesem viszont nekem is van: mi az a felhasznalas, amire egy Pana 100-300 vagy egy Oly 75-300 nem eleg, mindenkeppen kell a 400-as veg?

    A nyelvtannaciknak uzenem, hogy en trafok, te trafsz, o pedig trafik. Erted? Igen? Akkor ez kiallta a gyakorlat probajat, karoghatsz amit csak akarsz. :-)

Új hozzászólás Aktív témák