Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz Digital #9 üzenetére

    Hi

    Igen én is körülnéztem topic nyitás előtt, mitöbb, még a keresőt is használtam.

    Úgy ítéltem, mivel ez egy elég régi és ugyanakkor nagy példányszámban, a világ szinte minden részén futott, igen közkedvelt széria volt, ezért talán megérdemel egy külön topicot !
    Ma már egyre kevesebb fut belőlük, főként már csak a részlegesen vagy teljesen felújítottak
    Amúgy még Mercédesz topicot (azért is így írom, de a gyengébbek kedvéért Mercedes)nem találtam.

    Mivel konkrétan, ahogy leírtam, döntés helyzetben vagyok ezért is merészeltem a topic nyitást, mivel bízom benne, hogy el tudnak látni többen is hasznos tanáccsal, azzal kapcsolatban, hogy döntésre tudjak jutni és esetleg fel tudjam újíttatni.

    Ha pedig már ez a ok/indok elvesztette aktualitását, mert valahogy döntöttem, akkor is hasznosak lehetnek a valóban témába vágó hozzászólások mások számára akik esetleg akkor fognak hasonló cipőben járni, esetleg ezzel az autótípussal, vagy másfajta Mercédesszel, a címet ennek is megfelelően választottam.

    Amúgy ha hasonló helyzeted van ''kispolszki'' témában vagy másban, akkor szerintem te is nyugodtan próbálkozhatsz, nem szégyen.
    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák