Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz t72killer #33 üzenetére

    Hát 2009-ben azért már a 128MB RAM eléggé kevés volt, ha abból indulok ki, hogy nekem akkor 2GB RAMom volt de akadtak már 4GB-osok is; vagy ha abból idulok ki, hogy már 2006-ban 1GB RAMom volt (128MB konkrétan sosem volt, de 2001-től 192MB RAMom volt).
    Ettől még a böngészés az egyik legjobban növekvő gépigényű tevékenység, elég ha arra gondolok hogy 2002-ben az 1700-as Celeronom 640MB RAMmal mindenre is jó volt, 2015-ben ugyanannak a procinak egy feljavított változatával (Dothan Celeron 1MB L2-vel 128KB helyett) és 768MB RAMmal két tab-al már embert próbáló volt a böngészés, de egyetlen tabhoz (és semmi más nem volt megnyitva) is türelem kellett.

    így van, egy piramis játék. Sokan elhitték az ígéretet és ami mögötte volt, de tulajdonképpen az egész arról szólt, hogy páran nagyon megszedték magukat a többiek értelemszerűen buktak. Jó sokan, jó sokat.
    Válságállóság meg egy túrót, magától is tudott volatilis lenni, válság se kellett hozzá.

    Egyébként szerintem az egész ott van eleve halálra téle, hogy egynél többféle coin is lehetett. Ha egyetlen egy coin lenne, amögött állna az egész világ, semmi féle alternatív fork nem lenne stb, akkor még látnám is értelmét. Természetesen POS vagy valami más alapon, semmiképp sem bányászós coin.

    #34 Scorp2011 : Oh, én sem használtam másra, kétszer nyerészkedtem belőle kicsiben, mert tudtam, hogy csodák nem léteznek. A helyén kell kezelni.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák