Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Köszönöm a kimerítő válaszokat :) Ezekkel nagyjából tisztába is voltam, hiszen a sok tápos hsz-ben ezek már le-le voltak írva.
    A kérdésem viszont még megmaradt. Pl a fenti példa HEC belső: értem, hogy gyártottak jó és nem túl jó belsőt, de ez miben mérhető?
    Azaz a nem jó, nem ajánlott belsőknek mi a baja? Nincsenek ellátva megfelelő védelemmel amik pl a gépet védik?
    Vagy egyszerűen csak olcsó kondik és gyatra összeszerelés az ok?
    Ezek tapasztalatokból jönnek? Ha igen mi volt az?
    Sok HEC belső BQ táp vitt halálba gépet magával, ez a szerviztapasztalat? Vagy hamar elromlottak? Az XFX pedig nem szokott elromlani? ( nekem pl elromlott a seasonic )
    Csak azért kérdezem ezt, mert érdekel a dolog, hogy ne csak annyi legyen hogy ez jó és az nem.
    ( pl mint sok márkatopikban:
    Plazmából csak a panasonic jó, az lg és samu nem. Miért? - Csak.
    Autónál: a francia sz@r és a német autó jó? Miért? - Mert csak.
    Ha indokolni kellene nem mindig van megfelelő magyarázat :) A fentiek nem az én véleményeim, csak ez szokott lenni :) )
    Valóban csak azért kérdezem, hogy miért ennyire általános a dolog? Vagy Vannak konkrét tapasztalatok? Mert akkor érthető.
    Bocs a kérdezősködésért, nem fárasztani akarlak ezzel titeket :R , ha nincs válasz az sem baj csak szeretem körüljárni a témáket :B

Új hozzászólás Aktív témák