Új hozzászólás Aktív témák

  • sCr89

    tag

    Hali, nemtudom ezt melyik topic-ba kéne irnom(esetleg linkeljetek át): a mi nap nekem a tápom tönkrement, mint a petárda 2 olyan robbanó hangot hallottam egymás után, azt gondoltam elöször hogy a procim az(x4 965 gyári hütővel eléggé pörgöt de automatikus szal nem mehetett 50C felé, és eddig nem is volt vele gond) de szétszedtem a gépet ás éreztem hogy táp forró valamint van egy kis szaga. Ki is probáltam a tápot nem müködöt másik géppel, most amig nincs uj tápom nemtudtam rendesen kiprobálni hogy lett-e a gépemnek valami baja, mert csak egy Codegen 350W-es régi táp van itthon ami-n nincs 8Pin, igy csak 4pin-el inditottam a gépet(Asrock 770 Extreme3 alaplap) és ez a hiba üzenet várt, (bios-t nem értem el): "Reboot and Select proper device or insert boot media in selected boot device and press a key_". Neten keresgéltem és sok helyen azt irták, hogy a merevlemez haldoklik(de nem mivel kivettem és kiprobáltam laptop-on külső Winyó ként felcsatlakoztatva) vagy rosszul van egy csatlakozó. Lehet hogy az egész azért van csak mert 4pin-el tudtam csak müködtetni vagy vmi tönkre ment??

Új hozzászólás Aktív témák