Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz Reggie0 #53212 üzenetére

    Már ne is haragudj, de négyszögjelnél az effektív érték ugyanannyi mint a csúcsérték..
    Ha a te invertered 230V-nál nagyobb feszültséget ad ki az a te bajod, ennyi erővel ha én 250V feszültségű szinuszra dugom a lámpámat, akkor az is jobban világít .. lol.
    Érdekes módon az én szünetmentesemnek 220V az effektív feszültsége.

    "Dehogynem, az effektiv ertek es a csucs kozott a kapcsolat erosen jelalak fuggo. "

    Lehet nem kellene degeneráltnak nézni a másikat,nem arra céloztam, hogy nincs összefüggés a jelalak és az effektív érték között, hanem arra, hogy egyenlő RMS érték mellett mindegy milyen a jelalak a te izzód ugyanúgy fog világítani.

    Arra nem gondoltál, hogy azzal van a baj, hogy nagyobb az effektív értéked? A legtöbb tápra 240V maximumot írnak.

    A másik meg, hogy miért nem nézel valami PPFC-s tápot amiből ki lehet szerkeszteni a tekercset és akkor nem viszi telítésbe. A meddő teljesítmény meg gondolom nem számít.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák