Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    Sziasztok!

    Egy otthoni miniITX NAS / szerver / médialejátszó kombót szeretnék összerakni. Egy Intel Pentium G645T vagy i3-2100T proci (35W-os mindkettő) menne bele, illetve alapesetben egy noti HDD / SDD és egy asztali HDD. A későbbiekben még max. 3 asztali HDD is kerülne bele. Az alapváltozat szerintem 60-70W fölé nem menne fogyasztásban, és a későbbi fejlesztéseket figyelembe véve se menne 150W fölé. Egy Bitfenix Prodigy házat néztem ki. Emiatt kiesnek a moduláris, illetve 14 centinél hosszabb tápok (mod.: gyártó szerint 16 centi, de egy PCWORLD tesztben 14-et írtak :F), valamint lehetőleg fekete színű kéne. Elvárás lenne a 4 SATA tápcsati (vagy ha kevesebb, akkor molex átalakítókkal együtt 5). Emellett a halk működés (~1 méternél messzebb nem szeretném hallani) se lenne rossz, az idle-ben / alvó módban való cincogás kizáró ok. Jó lenne, ha 10 ezer forint környékén, vagy alatta meg tudnám úszni a dolgot, de max. (tényleg) 15 ezerig el tudok menni. Min. 2 év garancia is jó lenne.

    A Corsair Vs-350 minden szempontból tetszetős lenne, de azt olvastam itt, hogy nem tudni róla sokat, illetve az egyik fórumtársnak megdöglött rövid időn belül. Lenne más ötletetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák