Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz #46372352 #33775 üzenetére

    Futtasd többször is a DLGDIAG-ot. volt FullErase is? Az a program adott hibát, vagy azt mondta, minden OK? Dugd át másik portra, másik SATA kábelre, másik tápcsatira a HDD-t, a biztonság kedvéért.

    (#33776) Brutus880: 5 percen belül, ha eszedbe jut még valami, használd a szerkesztés gombot!

    (#33774) andrade: "A processzor megy a 4-es dugóval is csak nem lehet tunningolni." - Miért ne lehetne? Az ekkor felvett teljesítményre kell figyelni, hogy ~140W alatt legyen. Egy 77W TDP-s i5-3570K-t simán lehet 4 tűs ATX12V tápcsati mellett is tuningolni.

    (#33772) andrade: "Azt írtam csak vesszőt nem tettem!" - Már mondtuk, hogy figyelj oda a magyar nyelv helyes használatára, ha nem szeretnéd, hogy félreértsenek.

    (#33771) sedo: Kábelhosszban nagyon rövid az APN széria. Itt találsz infókat a kábelhosszokról, csatlakozókról: http://jotapok.atw.hu.

    (#33753) kutkut: Bátran vedd meg az FSP-400-60APN-t, vagy akár a 350-est. Ilyen átalakító is létezik, az a VGA meg alig kér valami áramot. :D Amúgy a legtöbb PCIe tápcsatis VGA-hoz mellékelnek egy átalakítót.

    (#33752) Ribi: Eléggé le van maradva a Corsair oldala mostanság, mert a tápokkal már találkoztam, amiket MMIX linkelgetett a Corsair tápok topikjában.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák