Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz lmaresz #28983 üzenetére

    Már írták előttem: Chieftec CTG-500-80PB.

    (#28974) BogyóBP: Na, az iArena minőségét már látom megtapasztaltad. Se OCP, se normális terhelhetőség, és a ventijével is nagyon sok gond van. Gariztasd.

    (#28976) BogyóBP, (#28987) BogyóBP, (#28980) BogyóBP, (#28986) BogyóBP: Szerintem gyorsan vedd le az aláírásod. Sem táp nem nagyon van, ahol a venti nem forrasztva van, még a legdrágábbakra sem jellemző. Kicsit overkill volt a 750W-os javaslatod is, nincs otthon tartalék tápod egy gariztatás erejéig és ventit akarsz cserélni tápban kellő háttérismeret nélkül. Gép közelébe nem engednélek...

    (#28990) Silentfrog: +1 a CTG-500-ra! Főleg ha olcsóbb.

    (#28993) breezer88: Egy szóval sem mondtam, hogy csak újat vehetsz. 400W körüli FSP használtan is kitűnő vétel, bármelyiket veheted, ami FSP. Még 350W is elég a gépedhez, a a GPS400 elég volt.

    (#29000) BogyóBP: iPon szokott néha adni, van rá példa. Mondjuk szerintem a kölcsön tápokat nem iArena helyett fogják kiadni. Én biztos nem tenném.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák