Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Asbee #15007 üzenetére

    Szia!

    Hec beles. Azt kell róla tudni, hogy a HEC a saját tápjaiba (Cougar) is belerakta ugyenezt a belet, és ott nagyon rosszul szerepelt, de az ADATA-ban valamilyen oknál fogva mégis megbízható. Mindenesetre nem ajánlom, inkább Cooler Master GX450, FSP Hexa, Chieftec CTG stb...

    (#15009) 04ahgy: Az csak jó pont egy tápnál, ha ágakra van bontva, mert biztonságosabb. Nem véletlenül 18A-es az ATX szabványban meghatározott áramerősség egy ágra. Egy gyári Seasonic pedig vagy megbízhatóbb, vagy ugyanolyan megbízható, mint amit pl. a Corsair lecímkéz, és meggányol kicsit. Gondolok itt a sima 80+ S12II 520-ra és a Corsair HX520-ra. Ennek a párosnak ugyanaz a bele, de a Corsair annyira belenyúlt a ventilátor szabályzásba, hogy minden HX520 jobban melegszik, mint szabadna neki. De ez igaz a VX450, HX620, sima TX650-re is.
    A TX650V2 elektronikailag nagyon jó, de valami bibi mégis van vele, ha ennyivel hangosabb a gyári kiadásnál.

    (#15010) trufa12: A venti cserével nem oldódik meg a probléma, ha a szabályzás erősen forgatja az új ventit is.

    (#15012) Valter: 400W is bőven elegendő a gépedhez, és egy 650W-os táp nem lenne optimális. Megbízhatóságban a gyári Seasonic-nál talán csak a gyári Enermax a jobb, vagy inkább egyenlő vele.

    (#15013) Petzval: Ahogy bebizonyítod, el is hisszük neked ezt az állításod, de egyelőre az eddigi ténykedéseid miatt Én nagyon szkeptikus vagyok veled szemben.

    (#15030) viperabácsi: Sharkoon Rush Power M 500 vagy 600W-ot javaslok.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák