Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyi85

    tag

    "SEGÍTSÉG!

    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy van hogy játék után, mikor kilépek és firefoxot indítok, és megnézek 1-2 oldalt, egyszer csak újraindul úgy a gépem, hogy se kép semmi, viszont minden ventilátor max sebességen pörög (olyan hangja van mint egy utasszállítónak)
    ilynekor lekapcsolom a tápot, és aztán megint működik rendesen. A gépházam nagyon jól szellőzik, minden chip, hűtő csak langyos, melegnek nem mondanám egyiket sem.
    Ezt eljátszotta úgy is, hogy nem játszottam, csak neteztem szintén firefox-al és úgyanígy újraindult.
    Ezt a jelenséget azóta csinálja, mióta alaplapot / memóriát cseréltem a gépben.
    asus m2n32 sli delux volt 4 gb 800MHZ kingmax rammal.
    Most a profilomban látható gigabyte alapot használok 4 gb 1600MHZ kingmax rammal.
    Annyi még, hogy az új gigabyte alaplapba a procinak 2*4 pin kellene, de a tápomon csak 1*4 pin van.

    Nem tudom hogy mi lehet a gond, ezért kérném a segítségetek.
    Én a tápra gyanakszom elsősorban, azért írtam ebbe a topicba."

    Már próbálkoztam itt is, de ott a memóriára és kontakthibára gyanakodtak. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit javasoltok.
    Memtest86-ot futtattam mind két memória modulra kb 1-1 órát, de semmi error.

    ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

Új hozzászólás Aktív témák